DUK

Kur galiu atsiimti internetu užsakytas prekes? Užsakytas prekes galite atsiimti nemokamai: Ąžuolyno g.2, Žadeikiai, Kretingos raj.,LT-97344.

Ar prekes pristatote visoje Lietuvoje? Užsakymai pristatomi visoje Lietuvoje per paštomatus arba kurjerius.

Kokie galimi atsiskaitymo būdai? Atsiskaityti galima populiariausiomis debetinėmis ir kreditinėmis mokėjimo kortelėmis “Visa”, “Mastercard”, “Maestro “ ,per tiesioginę sąsają su jūsų banku - Swedbank“, „SEB“, „Šiaulių banku“, „Citadele“, „Luminor“, arba pavedimu į “MB Mecanictools” sąskaitą - LT663500010011917429

Ar galiu atsiskaityti kurjeriui grynaisiais pinigais arba mokėjimo kortele? Taip, galite. Pateikiant užsakymą, atsiskaitymo skiltyje, pasirinkite "Atsiskaitymas kurjeriui".  

Kada mano užsakymas bus paruoštas? Užsakymas bus paruoštas per 1-3 d.d. Apie paruoštą užsakymą informuosime Jus el.paštu.

Kada mano užsakymas bus pristatytas? Užsakymai pristatomi Lietuvoje per 3-5 d.d.

Ką daryti, jei norimos prekės jau išparduotos? Atsiųskite užklausą į mecanictoolsmb@gmail.com ir informuosime Jus apie numatomą prekių gavimo datą. 

Ar galima apžiūrėti prekes prieš perkant? Žinoma! Atvykę galite apžiūrėti bei pasikonsultuoti dėl Jus dominančių prekių. 

Turite klausimų? Susisiekite su mumis el. paštu: mecanictoolsmb@gmail.com